Mikołaj ma to szczęście w nieszczęściu, że na każdym etapie swojego krótkiego życia spotyka współczujących ludzi. Mówimy tu m.in. o pani ordynator oddziału niemowlęcego bielskiego szpitala pediatrycznego, która razem z nami walczyła o jego życie i podejmowała jedyne słuszne decyzje, aby go ratować, lekarzu prowadzącym z Kliniki Pneumonologii i Mukowiscydozy Instytutu Chorób Płuc w Rabce, który spokojnie i rzeczowo wytłumaczył nam, jak możemy pomóc naszemu synkowi w jego nierównej walce z chorobą, i na bieżąco służy swoją radą i pomocą, paniach z Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą, które, nie znając nas wcześniej, przyjęły nas bardzo ciepło i rodzinnie w siedzibie Towarzystwa, udzieliły rad i wsparcia duchowego, oraz naszych przyjaciołach, którzy w tej trudnej chwili pomogli nam przygotować te strony. Dziękujemy Wam bardzo! Mając takie wsparcie, Mikołaj z pewnością nie odczuje silnie swojej choroby, a my mu w tym ze wszystkich naszych sił będziemy pomagać.

Serdecznie dziękujemy Polskiemu Towarzystwu Walki z Mukowiscydozą za jednorazową pomoc pieniężną w wysokości 2 tys. zł, dzięki której zakupiliśmy odżywki dla Mikołaja.

Pragniemy wyrazić wdzięczność za wpłatę dokonaną przez pracowników krakowskiej firmy ARGOS na rzecz Mikołajka.

Państwu Genowefie i Józefowi Tetlom z Ćwiklic Mikołajek bardzo dziękuje za dar serca.

Pani Emilii Pieczce – ponieważ ciągle nie udaje się nam spotkać osobiście – tą drogą składamy podziękowania za pamięć i pomoc.

MgrDuni, Mamusi i Tatusiowi Pieczkom jesteśmy wdzięczni nieustająco!!!

Krysiu i Bjornarze – dziękujemy i pamiętamy o Was!

Z całego serca dziękujemy tym ludziom o wspaniałych sercach, którzy wpłacili na konto Mikołajka jeden procent swojego podatku. Niestety, urzędy skarbowe nie podają Państwa nazwisk, dlatego nasze gorące podziękowania kierujemy m.in. do Bielska, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny, Tychów, Katowic, Nowego Sącza, Krakowa.

Dziękujemy pani Annie Pytlak i panu Maciejowi Wyganowskiemu z Warszawy za wpłatę na rzecz Mikołajka na konto Fundacji „Zdążyć z pomocą” – państwa ciepłe słowa i pomoc bardzo wiele dla nas znaczą!

Dziękujemy Polskiemu Towarzystwu Walki z Mukowiscydozą za możliwość otrzymania 7 zgrzewek bezpłatnych odżywek Ensure –mamy nadzieję, że dzięki nim Mikołaj przybierze na wadze.

Pani Julicie Bossie-Piluch z Wieruszowa Mikołajek z całego serca dziękuje za wpłaty!

Panu Krzysztofowi Jaworskiemu bardzo dziękujemy za miły SMS i wpłatę na rzecz Mikołajka!

Wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali na rzecz Mikołajka 1% swojego podatku za 2008 i 2009 rok, stokrotnie dziękujemy! Niestety, Fundacja do tej pory nie podała nam Państwa nazwisk, więc możemy tylko tak odwdzięczyć się za Waszą dobroć. Co kupiliśmy Mikołajkowi za te pieniądze, opisujemy na stronce „Co nowego” – to wszystko Wasza zasługa!

Drodzy Pani Aniu i Panie Macieju! Po raz kolejny pamiętaliście Państwo o naszym Mikołajku, za co jesteśmy Wam bardzo, bardzo wdzięczni!

Kochani Darczyńcy, którzy podarowali Mikołajkowi 1% swojego podatku za 2010 rok! Państwa pomoc jest dla nas bardzo ważna  – to dzięki wpłatom 1% możemy regularnie kupować Mikołajowi w aptece odżywki w proszku Fantomalt i Protifar, a w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą płynne odżywki Ensure i specjalistyczne leki (preparat witaminowy AquaDEKs, kwas dokozaheksaenowy Omegamed, probiotyk Dicoflor). Te odżywki i preparaty sprawiają, że Mikołaj przybiera na wadze i ma siłę, by walczyć ze swoją chorobą!

W trudnej chwili, po niespodziewanym wypadku, Mikołaja wsparli Państwo Genowefa i Józef Tetla i Pani Emilia Pieczka. Bardzo Państwu za tę pomoc dziękujemy!

Kochana Krysiu, i znów dziękujemy Ci za Twoją dobroć 🙂 !

Edyto, bardzo Ci dziękujemy za pomoc!

Panie Maćku, jest Pan niezmiennie dobrym Świętym Mikołajem dla naszego Mikołajka 🙂

Pani Aniu, jak to dobrze, że są na świecie tacy wspaniali ludzie jak Pani!

Panu Piotrowi Ślicznemu bardzo dziękujęmy za dobre serce i wpłatę!

Pięknie dziękujemy Panu Marcinowi Żywczokowi za wpłatę!

Za 1% za 2011 rok udało nam się m.in. zakupić dwa inhalatory dla Mikołaja. Wszystkim, którzy wpłacili na rzecz Mikołaja, chcielibyśmy bardzo podziękować!

Pragnę z całego serca podziękować Darczyńcom, którzy przekazali Mikołajowi 1% podatku za 2012 rok.

Kochany Panie Maćku, Szanowna Pani Aniu, Szanowni Państwo Janina i Ryszard Chrapek! Bardzo Państwu dziękujemy za pamięć i wpłaty na rzecz Mikołaja! Życzymy Państwu w Nowym 2015 Roku dużo zdrowia, pomyślności i dobrych dni!

Kochani Darczyńcy, którzy podarowali Mikołajkowi 1% swojego podatku za 2013 rok! Państwa pomoc jest dla nas bardzo ważna  – to dzięki wpłatom 1% możemy regularnie kupować Mikołajowi  odżywki, specjalistyczne leki i sprzęt do rehabilitacji. To Państwa pomoc sprawia, że Mikołaj ma siły, by walczyć ze swoją chorobą!

Z całego serca dziękujemy panu Andrzejowi Twardowskiemu za wpłaty na rzecz Mikołaja!

Kochana Agnieszko, stokrotne dzięki za Twoją dobroć i wpłatę na rzecz Mikołaja 🙂 !

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali Mikołajowi 1% podatku za 2014 rok! Niech Wasza pomoc zwróci się Wam stokrotnie 🙂 !

Pragniemy z całego serca podziękować Darczyńcom, którzy przekazali Mikołajowi 1% podatku za 2015 rok.

Wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali na rzecz Mikołajka 1% swojego podatku za 2016 rok bardzo dziękujemy!

Drogi Andrzeju, jesteśmy Ci nieustająco  wdzięczni za Twoją pomoc i zaangażowanie w sprawy Mikołaja!

Kochana Iwono, bardzo Ci dziękujemy za Twoje dobre serce i Twoją wpłatę na rzecz Mikołaja :-*

Kochani Darczyńcy, którzy w 2017 roku wpłacili 1% na rzecz Mikołaja! Życzymy wam, żeby Wasza dobroć wróciła do Was stukrotnie!

Z całego serca dziękujemy panu Andrzejowi Twardowskiemu za wpłaty na rzecz Mikołaja!

Panie Macieju i Pani Aniu! Dziękujemy Wam serdecznie za Waszą pamięć o Mikołaju i wpłaty na jego leczenie!